Alanında Uzman Psikologlar

İletişim Talebi
Telif İsteyin

Biz Kimiz?

Sorunlarınız için en iyi Psikoloğu mu arıyorsunuz?

Psikolojik Destek Konusunda İddaalıyız! Deneyim ve tecrübelerimiz ile kaliteli bir danışan hizmeti vermek için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir, bir randevu ayarlayabilirsiniz. Sizi kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız! Çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile terapisi alanlarında uzman psikologlar ile bilimsel çalışmaların ışığında hareket ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurumumuzda klasik terapistin baskın olduğu danışma yaklaşımlarını benimsemiyoruz. Psikoterapist bir katalizördür, değişimi sağlayan danışandır.

Psikolojik danışma sürecine ek olarak çeşitli eğitimler, kurumlara yönelik çalışmalar, hızlı okuma ve psikolojik testler uygulamaktayız.


Aybros Psikoloji

Prensiplerimiz

Her birey kısıtlı yaşam süresi boyunca kaliteli bir yaşamı hak eder ve fiziksel sağlığı yanında psikolojik olarak tam bir iyilik halinde olması da gereklidir. Biz, bu yolda danışanlarımızı yalnız bırakmıyoruz ve bu tam olma halinin sağlanmasında rol alıyoruz

Vizyon

Her birey ve aile özeldir ve biriciktir. Bu kritik nüansın farkında olarak İzmir'li hemşehrilerimize ve çevre illerden gelen danışanlarımıza psikolojik destek, eğitim, terapi ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

- Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

- Bize Yazın

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.