Alanında Uzman Psikologlar

İletişim Talebi
Telif İsteyin

Online Psikoloji Hizmeti Ayrıcalığı

Aybros Psikoloji, yüz yüze sunduğu hizmetlerinde olduğu gibi internet vasıtasıyla gerçekleştirdiği en iyi online psikoloji ile de çok fazla tercih edilen bir psikoloji merkezidir. Merkezimiz, en nitelikli online terapi ve danışmanlık hizmeti alacağınızın garantisini verir.

Online Psikoloji

 

Psikoloğa gitmekte fiziksel açıdan zorluk çekenler için faydalı olan online psikoloji, internet vasıtasıyla psikolojik terapi ve danışmanlık hizmeti sunar.

Online Psikoloji Hizmeti Ayrıcalığı

 

Aybros Psikoloji, yüz yüze sunduğu hizmetlerinde olduğu gibi internet vasıtasıyla gerçekleştirdiği en iyi online psikoloji ile de çok fazla tercih edilen bir psikoloji merkezidir. Merkezimiz, en nitelikli online terapi ve danışmanlık hizmeti alacağınızın garantisini verir.

 

Ankara Çocuk Psikoloğu ile Sağlıklı Nesiller

 

Bir toplum için çocukların zihinsel, duygusal, ahlaki, sosyal, ruhsal ve davranışsal ihtiyaçlarını karşılamak büyük önem taşımaktadır. Çocukluk ve ergenlikte ortaya çıkan sorunlar, derhal çözüme kavuşturulmazsa gelecekte daha önemli sorunlara neden olabilmektedir. Özellikle de çocukların travmatik deneyimler yaşaması, kişiliğini ve psikolojisini daha fazla negatif etkilememesi açısından mutlaka terapiyi gerektirmektedir.

Çocukların sorunlarını dile getirmek konusunda  yetişkinlere göre daha fazla zorluk çektikleri göz önüne alındığında, Ankara Çocuk Psikoloğu,  onların sözel olmayan yöntemlerle kendilerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Bu yöntemler arasında, oyun, hikâye anlatımı, resim gibi yöntemler sayılabilir. Merkezimiz, uyguladığı doğru terapi yöntemleriyle çocukların nasıl hissettiğini ve ne düşündüğünü çok iyi anlar.

Merkezimiz, terapilerin çocuğun ailesi ile birlikte yapılmasını çok uygun bulmaktadır. Çünkü aile içi iletişimin çocuğun problem çözme becerilerinin gelişmesine yardımcı olduğuna inanmaktadır. Ailenin içinde var olan sorunların çözümü, çocuğun çok daha sağlıklı bir ortamda yetişmesini sağlar. Hem psikoloji hem de pedagoji hizmetini aynı anda sunan merkezimiz, çocukların eğitim ve öğrenimlerine de odaklı hizmetler sunar.

Çocukların incelenen zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimleri, geliştirilen öğrenmeye uygun eğitim programları ve metotları Ankara çocuk Psikoloğu hizmetleri arasındadır. Çocukların öğrenmelerine etkili şekilde katkıda bulunur ve psikolojik ihtiyaçlarını ve öğrenme tarzlarını anlamaya çalışır. Terapilerimiz, çocuğun gelişim düzeyi, yaşı ve öğrenme tarzına uygundur. Merkezimiz, çocukların sağlıklı bir şekilde büyümelerine ve gelişmelerine olanak tanıyan bir merkezdir.

Çocuklar arasında sık rastlanan psikolojik sorunlar arasında şunlar gelmektedir:

 • Düşük enerji
 • Mutsuzluk ve umutsuzluk
 • Yalnızlık
 • Yorgunluk
 • Depresyon
 • Anksiyete
 • Öfke patlamaları, saldırganlık
 • Kendini ifade edememe
 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite
 • Davranış sorunları
 • Okul fobisi
 • Uyumsuzluk
 • İştahsızlık
 • Yalan söyleme, hırsızlık
 • Öz güven eksikliği
 • Disleksi
 • Konuşma bozuklukları
 • Kötü alışkanlıklar

 

Yukarıdaki sorunlar, karşılaşılan sorunların sadece birkaçıdır. Bu sorunların tümü, çocukların hayatlarını olumsuz etkileyebilen sorunlardır. Bu nedenle çocuklar, sağlıklı bir biçimde gelişme gösteremez, büyüyemez ve yetişemez.  Zamanında tanı konulması ve tedavi büyük önem taşımaktadır. Elbette, psikolojik sorunlar, çocukların yaş ve gelişim düzeylerine bağlı değişiklik gösterebilmektedir. Ve çocuklarsa bu belirtiler, birkaç nedenden ötürü gelişebilmektedir.

Uygun fiyatlı Ankara Çocuk Psikoloğu, ücretlerini seans başına belirlemektedir. Merkezimizde terapinin ne kadar süreceği, seansların miktarına bağlıdır. Seans miktarını belirleyen en büyük faktör ise çocuğun durumu, sorunun yoğunluğu ve türü, kullanılan tedavi yöntemi, çocuğun tedaviye cevabı gibi faktörlerdir.

Tavsiye Edilen Online Psikoloji

 

Online psikoloji, evinizin rahatlığında terapi almanın etkili bir yoludur. Psikolojik bir sorunda tavsiye edilen online psikoloji hizmeti sunan merkezimiz,  danışanlarına yardımcı olacak özel bir program geliştirir, kronik hastalıkların önlenmesine ve yönetilmesine yardımcı olur veya kişisel sağlık hedeflerin ulaşılmasını sağlar. Genellikle fiziksel olarak bir psikoloğa gidemeyecek durumda olan engelliler, yaşlılar, iş yoğunluğu nedeniyle psikoloğa gidemeyenler online psikoloji hizmetini tercih etmektedir.

Bunlarla birlikte yerleşim yerinden uzakta oturanlar, yüz yüze terapiden çekinen kişiler için de online psikoloji oldukça faydalı bir hizmettir. İnternet olan her yerden faydalanılabilecek bu hizmetimizde sunulan psikolojik danışmanlıkta hastalarımıza en nitelikli biçimde yardımcı olur ve onlara rehberlik ederiz. Hizmetimiz, danışmanlıkla birlikte çeşitli terapi türlerini, eğitimleri, incelemeleri kapsamaktadır.

Online psikolojide konuşma terapilerimiz, duygusal, düşünsel ve davranışsal sorunların çözümünde bir hayli faydalıdır.  Danışanlarımızın sorunları, rahat ve güvenli bir ortamda çözüme kavuşturulmaya çalışılmaktadır. Zaman ve mekân sınırlaması olmayan online psikoloji hizmetimizde danışanlarımıza yardımcı olduğumuz alanlar şunlardır:

 • Depresyon
 • Cinsel Terapi
 • Aile Terapisi
 • Anksiyete Tedavisi
 • Bipolar Bozukluk
 • Çocuk psikolojisi ve pedagog
 • Çocuk ve Ergen Psikolojisi
 • Panik Atak Tedavisi
 • Evlilik Terapisi
 • Psikolojik Danışmanlık
 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

Ankara Önerilen Online Psikoloji

 

Online psikoloji hizmetimizde Ankara önerilen online psikoloji merkezi olarak da danışanlarımıza iyileşme garantili hizmetler sunarız. Rahat ettiğiniz yerde internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz seanslarımız, terapiler, öneriler, testler gibi çeşitli tedavi yöntemlerini içermektedir.  Özgüven eksikliği ve stres yönetimi konusunda da oldukça başarılı olan merkezimiz, terapileri genellikle video konferans veya sohbet yoluyla gerçekleştirir.

Kişilerin evlerinden veya istedikleri herhangi bir yerden kendilerine erişebilme kolaylığı sağlar. Ayrıca, online psikoloji, ulaşım giderleri ve zaman kaybını azaltır ve kişilerin terapiye erişimini kolaylaştırır. İnternet üzerinden yapılan oturumların ilk başta bazı kişilere mantıksız görünebileceğini anlıyoruz. Çoğu insan, kişisel sağlık hedeflerine nasıl ulaşacakları konusunda endişelidir. Ancak online danışmaların yüz yüze danışmalar kadar etkili olabileceğini bilmenizi isteriz.

Ankara En İyi Online Psikoloji

 

Merkezimiz, online psikoloji hizmetinde de, her hastanın sağlık hedeflerini anlamak için iletişimi kullanma konusunda son derece yeteneklidir ve her hastanın ihtiyaçlarını belirlemek için objektif ölçümler kullanma konusunda uzmandır. En önemli unsur, hedefinize ulaşmanız ve hayatta yapmak istediğiniz her şeyi kısıtlama olmaksızın yapabilmenizdir. Merkezimizin Ankara en iyi online psikoloji hizmetinin bunu elde etmenize yardımcı olabileceğinden %100 eminiz.

Online psikoloji terapisinde kullanılan yöntemler arasında şunlar yer alabilir:

 • Kişiler Merkezli Terapi: Kişinin kendisi ve sorunları odak noktasıdır. Kişinin duygusal, düşünsel ve davranışsal yanıtlarının incelenmesi ile kişinin kendisini anlaması ve kendine dair düzenlemeler yapması amaçlanır.
 • Kognitif Davranışçı Terapi: Bu yöntemde kişinin düşünceleri, duyguları ve davranışları arasındaki ilişkiler incelenir. Kişinin yanıltıcı ve yanıltıcı düşüncelerinin fark edilmesi ve değiştirilmesi amaçlanır.
 • Bilişsel Terapi: Bu yöntemde kişinin düşünceleri, inançları ve korkuları incelenir. Kişinin yanıltıcı düşüncelerinin fark edilmesi ve değiştirilmesi amaçlanır.
 • Sistemik Terapi: Bu yöntemde kişinin yaşadığı sosyal ve aile içi ilişkiler incelenir. Kişinin sosyal ve aile içi ilişkilerinde oluşan sorunların çözümü amaçlanır.
 • Online grup terapisi: Birçok kişinin aynı anda katılabildiği ve aynı sorunları paylaştıkları bir ortamda gerçekleştirilir. Grup içinde kişiler arasında destek alınması ve paylaşım yapılması amaçlanır.
 • EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) : Travma sonrası stres bozukluğu (TSSB) gibi durumlar için kullanılan bir yöntemdir, kişinin travmatik olaylarla ilgili duygusal tepkilerini azaltmasına ve işlemesine yardımcı olur.
 • Online Meditasyon, yoga ve mindfulness çalışmaları: Kişinin duygusal ve zihinsel sağlığının iyileştirilmesi amacı ile kullanılır.

Online Psikoloji Seans Ücretleri

 

Merkezimizin online terapi seans ücretleri, terapi süresine, hastalığın ve hastanın durumuna, hastalığın şiddetine ve ödeme şekline göre değişebilmektedir. Merkezimiz ile iletişime geçerek seanslarımız, nasıl hizmet verdiğimiz, ödeme koşulları ve maliyet hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Online psikoloji hizmetimize, bir fare tıklaması ya da bir uygulamaya dokunulmasıyla kolayca erişebilirsiniz. Uygun fiyatlı merkezimizde genellikle kredi kartı veya banka kartı ile elektronik Fon Transferi (EFT) yöntemleri kabul edilmektedir.

Online Psikoloji Sık Karşılaşılan Problemler

 

Online psikoloji, teknolojiyle arası iyi olanlar ancak psikoloğa gidebilecek şartlara sahip olamayanlar için oldukça faydalı bir hizmettir. Online tabanlı psikoloji yardımı, günümüzde pek çok kişi tarafından alınmaktadır.  Bununla birlikte, online psikoloji sık karşılaşılan problemler ortaya çıkabilmektedir.  İnternet bağlantı sorunu, internetin yavaşlığı, güvenlik sorunları gibi bazı sorunlar problemlerin başında yer almaktadır.

Online hizmetlere güvenli bir şifreleme ve güvenlik önlemleri kullanıldığından emin olunmalıdır. Merkezimiz, bu konuda hassas davranan merkezlerden bir tanesidir. Online terapinin kişilerde duygusal kopukluk yaşatabilmesi de, bir başka problemdir. Bu nedenle, merkezimiz, danışanlarıyla karşılıklı iletişimin önemine fazlasıyla dikkat etmektedir. Online psikolojide danışanlarımız ile hastalarımız arasındaki ilişki, diğer psikolojik danışma ve terapi ilişkilerinde olduğu gibi güven ve saygı temellidir.

Danışanlarımız, hastanın güvenli ve rahat bir ortamda konuşabileceği, söyleyecekleri dinlenecek ve anlaşılacak bir ortam yaratmaktadır. Danışanlarımız, hastanın kişisel bilgilerini güvenli bir şekilde saklar ve ancak hastanın rızası dahilinde paylaşır. Online psikoloji terapilerimiz, hastanın rahat hissetmesi için terapi sürecini hastanın ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak yürütür. Hastanın, sürecin her aşamasında aktif bir şekilde yer almasını sağlar.

Hastanın terapi hedeflerini belirlemekte ve sürecin ilerleyişini izlemekte aktif bir rol oynayan uzmanlarımız, hastanın ilerleme veya gerileme durumlarını dikkatle izler, hastanın ihtiyacı olan desteği verir ve hastanın fiziksel, duygusal ve sosyal güvenliğini her zaman ön planda tutar. Merkezimiz, her zaman hastanın güvenli ve etkili bir şekilde terapi sürecinden ayrılmasını sağlayarak bazen hastayı, hastanın devam edebileceği alternatif hizmetlere yönlendirebilir.

- Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

- Bize Yazın

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.